2022 Projje Fiyat Listesi
Ürünlerimiz hakkında geniş bilgi edinmek üzere hazırlamış olduğumuz online kataloğumuzu indirmek için tıklayın...
FİYAT LİSTESİ

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

5

HAKKIMIZDA

Çelik halat ve tel sektöründe ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan İzmit Çelik Halat, yapmış olduğu ve devam eden yatırımlar sonucunda hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Çelik tel sektöründe 1950 yılından bu tarafa uzmanlaşma ve birikime ulaşan İZMİT ÇELİK HALAT yeni bir yapılanma dönemine girmiştir. 30.000 m² kapalı olmak üzere 150.000 m² olan tesislerinde, en son teknolojiyi kullanarak, alanında uzmanlaşmış deneyimli personeli ile patentli tavlı teller, endüstriyel yaylıklar, alüminyum iletken çelik özler, monotronlar ve çok telli çelik halatlar olan ürünlerimizin kalitesini ve bu kalitenin sürekliliğini sağlamanın gururunu yaşamaktadır. Planlanmış ilave yatırımlarla firmamızın büyüme eğilimi önümüzdeki yıllarda katlanarak artacaktır.

Üretimimiz TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi uzman bir ekip tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO, TSE gibi kalite belgeleri firmamıza  ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. Uluslararası standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapılabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilir ve yüksek kaliteli ürünün müşteriye ulaştırılması sağlanmış olur.